Napíšte nám

Samsung Wind Free™ Elite

Najvyšší model SAMSUNG WindFree™ ELITE, s extra senzorom pohybu a TRI CARE filtrom, patrí medzi prémiové jednotky s jedinečným bezprievanovým režimom WindFree™, ktorý neovplyvňuje užívateľa studeným vzduchom. Jednotka je navyše vybavená umelou inteligenciou (AI) a pomocou WIFI môžete vzdialene monitorovať a ovládať klimatizáciu jediným dotykom.

 

Datoteka:Samsung logo blue.png – Wikipedija

1520 1687 

114249437 1 512

Poistenie klimatizácie- Klima guard assurance

378  315  bez DPH

340 Montaz

Montáž – základný balík

396  330  bez DPH

Easy Plus filter a Tri-care filter

“Easy Plus” filter pokrýva celú plochu na saní vzduchu a vďaka vysokej hustoteefektívne zachytáva jemný prach. Je umiestnený v hornej časti jednotky, čo umožňuje jednoduché zloženie a vyčistenie. “Tri care filter” zase čistí vzduch v troch vrstvách, za pomoci zeolitovej vrstvy, katechínovej vrstvy a iónov striebra a zachytáva jemný prach, vírusi, baktérié a alergény.

 

Wind Free chladenie

Wind-Free™ chladenie efektívne udržuje príjemne chladné prostredie bez akéhokoľvek prievanu chladného vzduchu, a to prostredníctvom jemného rozptyľovania studeného vzduchu cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli nástennej jednotky.

 

Senzor pohybu (MDS)

Senzor na detekciu pohybu (MDS) umožňuje efektívne chladenie domova bez ohľadu na prítomnosť. Ak senzor nezaznamená pohyb po dobu 20 minút, prepne sa do režimu WindFree pre úsporu energie. Po ďalších 40 minútach prejde do pohotovostného režimu (Stand-by). Po zaznamenaní aktivity v miestnosti sa vráti k normálnej prevádzke. Môže byť tiež nastavený tak, aby nevyfukoval vzduch smerom k ľuďom alebo ich sledoval pri pohybe.

 

 

WIFI ovládanie aplikáciou SmartThings

Zapnite, ovládajte a monitorujte klimatizáciu vo vašom dome diaľkovo jednoducho, prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa alebo jednoduchým kliknutím pomocou aplikácie SmartThings na jeden dotyk.

 

AI Auto Comfort, ovládanie umelou inteligenciou

Umelá inteligencia automaticky optimalizuje rôzne režimy prostredníctvom analýzy podmienok v miestnosti a prednastavených vzorov používania. Na základe preferovanej vnútornej teploty užívateľov a aktuálnej vonkajšej teploty jednotka automaticky prechádza do najvhodnejšieho režimu chladenia a vykurovania, aby udržala optimálne a pohodlné podmienky v miestnosti. To zahŕňa režimy WindFreeTM, rýchle chladenie a normálne chladenie a vykurovanie.

 

Účinnosť chladenia SEER: 8.8
Energetická trieda chladenia: Trieda A+++
Chladivo: Chladivo R32
Hlučnosť vnútornej jednotky: 16 – 37 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky: 45 dB
Výkon

2,5 kW, 3,5 kW

Umiestnenie

Farba

Biela

Systém

Mono-split

Funkcie

Senzor pohybu, WIFI, Wind Free

Pán / Pani:

Mám záujem o:


Zvoľte oblasť (môžete aj viacero):


Tel:

E-mail:


Mesto / Obec:

Uveďte prosím miesto výkonu prác. Sídlime v Košiciach a pôsobíme najmä na východnom Slovensku.

Typ nehnuteľnosti:

Váš rozpočet (nepovinné):


Kedy sa vám máme ozvať:

Doplňujúce info:


Pán / Pani:

Mám záujem o:


Zvoľte oblasť (môžete aj viacero):


Tel:

E-mail:


Mesto / Obec:

Uveďte prosím miesto výkonu prác. Sídlime v Košiciach a pôsobíme najmä na východnom Slovensku.

Typ nehnuteľnosti:

Váš rozpočet (nepovinné):


Kedy sa vám máme ozvať:

Doplňujúce info: